T.C. |
ÇİĞLİ KAYMAKAMLIĞI |
SELİM DİNİZ İLKOKULU / ANAOKULU |
|
|
|
|
VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ ÇİZELGESİDİR |
ÖĞRETMENİN ADI SOYADI |
ÖĞRETMENİN SINIFI |
VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ |
VELİ GÖRÜŞME SAATLER |
ARZU KARACA |
1/D SINIFI = ARZU KARACA |
PAZARTESİ |
12.50-13.20 |
AYNUR KABAK |
3/A SINIFI = AYNUR KABAK |
PAZARTESİ |
14.30-15.10 |
AYŞE KAHRAMAN |
3/D SINIFI = AYŞE KAHRAMAN |
PERŞEMBE |
13.40-14.20, 14.30-15.10 |
AYŞE UYGUNER |
2/D SINIFI = AYŞE UYGUNER |
CUMA |
17.00-17.40 |
BENSU AYYILDIRIM |
3/B SINIFI = BENSU AYYILDIRIM |
SALI |
14.30-15.10 |
ÇAĞLA PINAR TOPTANCI |
ANAOKULU 5 YAŞ F ŞUBESİ = ÇAĞLA PINAR TOPTANCI |
PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA |
08.40-09.20 |
EMİNE YILMAZ |
ANAOKULU 5 YAŞ B ŞUBESİ = EMİNE YILMAZ |
PAZARTESİ |
07.50-08.30 |
ENGİN BABA |
2/A SINIFI = ENGİN BABA |
PAZARTESİ, PERŞEMBE |
16.10-16.50, 17.50-18.20 |
ESRA TEKNİKEL |
ANAOKULU 5 YAŞ G ŞUBESİ = ESRA TEKNİKEL |
PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA |
17.50-18.20 |
FERRAH AKINCI |
SINIFI OLMAYAN ÖĞRETMEN |
PAZARTESİ, SALI |
13.40-14.20 |
FÜSUN ANADOLU |
2/E SINIFI = FÜSUN ANADOLU |
PERŞEMBE |
16.10-16.50 |
HANDAN AKYÜZ |
2/C SINIFI = HANDAN AKYÜZ |
PAZARTESİ, PERŞEMBE |
15.20-16.00, 17.00-17.40 |
KERİMAN GÜNAY |
3/C SINIFI = KERİMAN GÜNAY |
ÇARŞAMBA |
13.40-14.20 |
MERİÇ BUCUGA |
1/E SINIFI = YAŞAR MERİÇ BUCUGA |
CUMA |
12.50-13.20 |
NESRİN ALTINTAŞ |
4/D SINIFI = NESRİN ALTINTAŞ |
CUMA |
15.20-16.00, 16.10-16.50 |
NEVZAT AKKIN |
1/A SINIFI = NEVZAT AKKIN |
SALI |
12.50-13.20 |
NİLGÜN ERİNÇ |
2/B SINIFI = NİLGÜN ERİNÇ |
PERŞEMBE |
17.00-17.40 |
ÖMÜR ÖZYAVAŞ |
4/C SINIFI = ÖMÜR ÖZYAVAŞ |
CUMA |
12.00-12.40 |
ÖZGÜR BULUT |
3/E SINIFI = ÖZGÜR BULUT |
PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE |
13.15-13.40 |
SAFİRE GÜL |
ANAOKULU 5 YAŞ A ŞUBESİ = SAFİRE GÜL |
PAZARTESİ, SALI |
12.50-13.20 |
SEBAHATTİN AYGÜN |
1/C SINIFI = SEBAHATTİN AYGÜN |
PAZARTESİ |
12.50-13.20 |
SİTEM HELVACI |
1/B SINIFI = SİTEM HELVACI |
PERŞEMBE |
12.50-13.20 |
SÜHEYLA SARIÇA |
4/B SINIFI = SÜHEYLA SARIÇA |
PAZARTESİ |
13.40-14.20 |
TUBA ÇELİK |
ANAOKULU 5 YAŞ D ŞUBESİ = TUBA ÇELİK |
PERŞEMBE |
14.30-15.10 |
TUĞÇE AKTINMAZ |
ANAOKULU 5 YAŞ C ŞUBESİ = TUĞÇE AKTINMAZ |
ÇARŞAMBA |
13.40-14.20 |
YASEMİN DEMİR |
ANAOKULU 5 YAŞ E ŞUBESİ = YASEMİN DEMİR |
PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA |
12.50-13.20 |
YILDIZ TÜRKMEN |
4/A SINIFI = HANİFE YILDIZ TÜRKMEN |
SALI, ÇARŞAMBA |
14.30-15.10, 16.10-16.50, 17.00-17.40 |
ELİF YASEMİN ÖZTÜRK |
ÖZEL EĞİTİM |
12.50-13.20 |
ÇARŞAMBA, PERŞEMBE
|
ÜLKÜ KUŞ |
ÖZEL EĞİTİM |
12.50-13.20 |
PAZARTESİ |
SEVDA ZURNACI |
ÖZEL EĞİTİM |
12.50-13.20 |
PAZARTESİ |
ULAŞ ÖZTÜRK |
ÖZEL EĞİTİM |
12.50-13.20 |
ÇARŞAMBA, PERŞEMBE
|